mebelvam_comua

Акции

Вид: Список / Сетка
Показать:
- 15%
Основа матрацу складається з жорсткого пінополіуретану HIGHFOAM BIO™  Верхній шар перфорований пінополіуретан HIGHFOAM Silver. Це еластичний пінополіуретан з іонами срібла, що забезпечує першокласні антибактеріальні властивості підвищений рівень електропровідності Зручн..
4520 грн. 3840 грн.
На основе 0 отзывов.
- 10%
Основу матрацу складає три шари високо еластичний  жорсткий та м’який пінополіуретан HIGHFOAM BIO™  високо еластичний рослинний матеріал має комірки різного діаметру, які по-різному реагують на навантаження, тим самим створюючи точкове розподіл ваги. та жорсткий матеріал..
4835 грн. 4350 грн.
На основе 0 отзывов.
- 10%
Основу матрацу складає два шари в’язкоеластичний  HIGHFOAM SPACE та жорсткий пінополіуретан HIGHFOAM BIO™ . HIGHFOAM SPACE-це ППУ з пам’яттю, покращує терморегуляцію людини під час сну, визначає температуру тіла і, в залежності від нагрівання, регулює щільність піни. Жо..
5050 грн. 4545 грн.
На основе 0 отзывов.
- 20%
модель матрацу з масажним ефектом memory foam Highfoam ™ має не регулярну структуру комірок і має властивість повільно підлаштовуватися під тіло людини, а потім повільно відновлювати форму (ідеально протягом 3-5 секунд). У цьому матеріалі ефект антитиску максимально знижений, тому..
5255 грн. 4205 грн.
На основе 0 отзывов.
- 30%
матрац володіє ефектом амортизації модель з інноваційного матеріалу Highfoam ™ Екологічно чистий матеріал, що забезпечує комфортне і природне положення тіла людини при лежанні. Головна перевага ППУ складається в комірчастої структурі, яка: 1) Оптимально розподіляє навантаження..
5050 грн. 3535 грн.
На основе 0 отзывов.
- 15%
модель матрацу з середнім ступенем жорсткості сторін пінополіуретан Highfoam ™ Skysoft технологія з використанням сферолітів малахіту , прияє регенерації, заспокоює нервову систему незалежний блок пружин «AuraSpring» з двома металічними рамками кожна з пруж..
4275 грн. 3635 грн.
На основе 0 отзывов.
- 10%
Основа матрацу з інноваційного матеріалу  Highfoam ™. Екологічно чистий матеріал, що забезпечує комфортне і природне положення тіла людини при лежанні. Головна перевага ППУ складається в комірчастій структурі, яка: 1) Оптимально розподіляє навантаження тіла при лежанні 2) Дозволяє ..
2720 грн. 2450 грн.
На основе 0 отзывов.
- 10%
Основу матрацу складає три шари з високо еластичного та з підвищеною жорсткістю  пінополіуретану HIGHFOAM BIO™. Високоеластичний рослинний матеріал має комірки різного діаметру, які по-різному реагують на навантаження, тим самим створюючи точкове розподіл ваги  та жорсткий мат..
6220 грн. 5600 грн.
На основе 0 отзывов.
- 15%
Двусторонний беспружинный матрас. С двух сторон матраса используется вязкоэлластичный, обладающий микропористой структурой материал "Memory foam" который принимает форму тела, способствует глубокому расслаблению мышц. В основе модели расположен инновационный материал «Ortofoa..
3785 грн. 3215 грн.
На основе 0 отзывов.
- 10%
модель матрацу з різним ступенем жорсткості сторін чохол стрейч Zephyr GIFT. GIFT – пухка, наче перина тканина з технологією SILK TOUCH, що створює відчуття комфорту та неперевершеної шовковистості на дотик кокосове полотно. Кокосове полотно - це натуральний матеріал із спре..
3000 грн. 2700 грн.
На основе 0 отзывов.

Быстрый заказ
Пожалуйста, укажите имя и свой номер телефона, чтобы мы могли связаться с Вами